DL - News

Demi: "Zůstává Věrná Své Image"

29. července 2010 v 19:09 | Maggie - Stars
maggie-stars.blog.cz
________________________________
PROSÍM KOPÍRUJ JEN S MOJÍ ICONKOU!!!

Demi Lovato brzy vydá nové album. Na tomto, se ve filmu Disney hvězdy image čisté dívky zůstat pravdivý.

V rozhovoru s E! Online řekla, Demi Lovato na styl své nové album. To byla "ve stylu Demi," řekla. I když to zůstává v kolegy Disney Miley Cyrus od začátku její hudební kariéry ne příliš dobré dívek z jejich filmů, snaží Demi Lovato zůstat věrný sám sobě

Demi Lovato v roce 2008 Disney filmu "Camp Rock" slávu. Měli také v současné sezóně "Anatomy Grey to" dělala hostující vystoupení. Ve srovnání s E! Online prozradilo, že by mohla představit opět zahrát v nemocnici drama..
ZDROJ:

Demi: "Křivky na Kim Kardashians"

29. července 2010 v 18:59 | Maggie - Stars
maggie-stars.blog.cz
________________________________
PROSÍM KOPÍRUJ JEN S MOJÍ ICONKOU!!!

Kdo by si myslel, že Kim Kardashian (29) velký idol módy-Demi Lovato (17)?

Asi nikdo, pro obě dívky byly rozděleny Hollywood není jen 12 roků věkový rozdíl, ale i pravý opak image: zatímco Demi je typická Disney teenager, který Kim byl známý pro sex pásku.
Nicméně, Demi vypadá až na milionáře dědičkou Kim: "Miluji způsob, jakým se obléká. Vždy nosí tyto přiléhavý oděvy. Všimla jsem si, jak moje tělo se mění v průběhu let, dostanu ženské křivky a nevíte, jak s ní zacházet. Pak se podívej na mě, který pomáhá Kim. To mi pomáhá. "
Co je před námi? Budeme brzy vidět malou procházku kolem Kim Kardashian otisky v Hollywoodu? Doufejme, že ne, že svět potřebuje nejméně ...
ZDROJ:

Přátelství S Demi Lovato Je Silnější

29. července 2010 v 18:49 | Maggie - Stars
maggie-stars.blog.cz
________________________________
PROSÍM KOPÍRUJ JEN S MOJÍ ICONKOU!!!

Joe Jonas je přesvědčen, že to nebude mít žádný drama, když v létě se svou ex-přítelkyni Demi Lovato jede na turné - proto, že jejich přátelství je silnější po jejich oddělení v květnu. Jonas Brothers hvězdy a zpěvaci ukončili jejich krátký románek tří měsíců před začátkem jejich společné turné po USA, ale Jonas řekl, že bývalý pár přátel a zůstal "rozhodně cool", je trávit čas společně jako kamarádi.

Jonas hostit americkém rádiu Ryan Seacrest: "Myslím, že naše přátelství je tak silné, že předčí mnoho věcí, a myslím, že to turné bude velká legrace. (It) je určitě super. (Jsme) se snaží splnit a pověsit ven dříve, než pojedeme na turné společně. " I nový popírá zvěsti pocházejí poté, co získal "Twilight" herečka Ashley Greene dát dohromady, a říká: "Já jsem jediný člověk, který se chystá na turné." Jonas Brothers bude start turné s Lovato v srpnu.
ZDROJ:

Nový Song Od Demi Lovato A Stanfour

29. července 2010 v 18:39 | Maggie - Stars
maggie-stars.blog.cz
________________________________
PROSÍM KOPÍRUJ JEN S MOJÍ ICONKOU!!!

Německo miluje "Camp Rock"! Demi Lovato byla podána v jejich nové písně posily z Německa. Pro druhou část filmu Disney "Camp Rock 2 - Závěrečná Jam" krásná Američanka má nyní zaznamenávají duet s Konstantin a to německá skupina Stanfour.

Oduševnělý balada, která při teplotě 20. Srpna přichází jako jediný v záznamu obchodech znamená, že by 'nezmění nic. " To je předzvěstí nového "Camp Rock" film, na 3 Disney Channel je vysílán v září a bude také zobrazovat na německý film soundtrack.

Zřejmé, že záznam s Demi Lovato a Stanfour pro Constantine byl zvýraznit. Constantine řekl: "Jsme velmi rádi, že součástí této skvělé mládeže filmu, a cítíme velkou ctí, že Disney přinesl nám do člunu. Balada "by se nezměnil Thing" je skvělá písnička a těšíme se na něj brzy představit naším fanouškům. "

První soundtrack k "Camp Rock" byl super úspěšný a dosáhl čísla 9 v roce 2008 německý diagramů alba. S "by se nezměnil Thing", musíme nyní se těšíme na pokračování kultovního filmu Teen, a další soundtrack album.
ZDROJ:

Joe Jonas a Demi Lovato Se Děje Z Cesty

29. července 2010 v 18:19 | Maggie - Stars
maggie-stars.blog.cz
________________________________
PROSÍM KOPÍRUJ JEN S MOJÍ ICONKOU!!!

V 'něco' Awards byly, Joe Jonas a Demi Lovato geograficky velmi blízko, ale oddělil citově kilometrů od sebe. Je-li láska vztah přestávky přátelství je obvykle ne více kotě.

Dříve šli spolu dolů po červeným kobereci a nyní čeká, kdo má odejít dalších za červený koberec. Takže říká, Daily Mail, dejte si pozor, že Joe má se objevit pouze v případě, 'dělat něco Awards' po Demi má ji nechal jít dolů červený koberec; za sebou.

Smůla, ale pochopitelné. Kdo se chce setkat se s lidmi z něčího srdce je zlomené, nebo muže, jehož srdce si zlomil.

Tato dvě jména jsou od května 2010 spolu anymore, bude to asi ještě nějakou dobu trvat léčit všechny rány se konečně Demi byla zamilovaná poprvé skutečně, a měl stiskněte vorgeschwämt jak perfektní jí Joe byl. Po oddělení, ona šla na turné a odcestovala do Jižní Afriky na charitativní projekty, na návštěvu.
ZDROJ:
 
 

Reklama